niedziela, 24 października 2021

Szukaj

Wakacje za:
Przyjemnych wakacji

Wizyty

514759
DzisiajDzisiaj10
W tym miesiącuW tym miesiącu1872
OgółemOgółem514759

 

 

Kanał RSS

feed-image Subskrybuj RSS

Home
2010-10-21 11:24:35
Śmieć z głową! •PDF• •Drukuj•

Zgodnie z Waszymi sygnałami, które napłynęły do Rzecznika Praw Ucznia -dotyczącymi prośby ustawienia na terenie naszej szkoły pojemników do segregacji śmieci - Samorząd Uczniowski zwrócił się z takową prośbą do p. Dyrektora.

Nasz „projekt” zyskał przychylność Dyrekcji i oto od 2 tygodni pojemniki przeznaczone do segregacji śmieci stoją na placu przy budynku A. Plakaty, które znajdują się w naszej szkole promują bioróżnorodność, a pojemniki powinny stanowić dopełnienie świadomego Eko życia.Pamiętajmy, że kupujemy i wyrzucamy śmieci w ilości wzrastającej proporcjonalnie do nowych supermarketów, nie zastanawiając się nad konsekwencjami takich działań. Czysta natura to nasze wspólne dobro. Chrońmy nasze środowisko naturalne, ograniczając dzikie wysypiska śmieci, inteligentnie sortując odpady oraz ograniczając bezmyślną konsumpcję.

 

Z pozdrowieniami

Samorząd Uczniowski

 

•Dodaj komentarz•


•Kod antysapmowy•
•Odśwież•

Ostatnie komentarze