niedziela, 24 października 2021

Szukaj

Wakacje za:
Przyjemnych wakacji

Wizyty

514759
DzisiajDzisiaj10
W tym miesiącuW tym miesiącu1872
OgółemOgółem514759

 

 

Kanał RSS

feed-image Subskrybuj RSS

Home
2017-02-26 15:00:30
Walentynki w Maczku •PDF• •Drukuj•

Jak co roku w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował Pocztę Walentynkową. Kilka dni przed świętem Zakochanych w naszej szkole stała skrzynka do której każdy mógł wrzucić własnoręcznie zrobioną lub zakupić u członków Samorządów za symboliczną kwotę gotową walentynkę, która 14 lutego trafiła  w ręce odbiorcy. Poczta ta ma duże powodzenie i nasi uczniowie chętnie co roku z niej korzystają.  Walentynki w tym roku otrzymało również kilkoro nauczycieli. Zapraszamy do wzięcia udziału w Poczcie Walentynkowej w przyszłym roku.

 

•Dodaj komentarz•


•Kod antysapmowy•
•Odśwież•

Ostatnie komentarze