poniedziałek, 22 października 2018

Podsumowanie trzeciego kwartału

Podsumowanie czwartego kwartału

"Burmistrz" - wybrany •PDF• •Drukuj•
10 listopada br. w Nasze Szkole odbyła się symulacja wyborów samorządowych  w ramach projektu “Jak działa moja gmin@”.
Projekt realizowany jest przez Polską Fundację im. Roberta Schumana, której przedstawiciele odwiedzili nas we wtorek . Symulację rozpoczął Dyrektor Szkoły – St. Rybczyński, który powitał gości i  80 uczniów z klas technikum biorących udział w przedsięwzięciu.

“Jak działa moja gmina?”- gra internetowa •PDF• •Drukuj•
Zakończył się kolejny etap projektu  “Jak działa moja gmina?”- GRA INTERNETOWA.
W grze uczestniczyło 3.986 uczniów z 52 szkół w Polsce. Po podsumowaniu przez Fundację R. Schumana punktów okazało  się, że II miejsce w Polsce zajął

Sympozjum w Pieczyskach w ramach projektu “Jak działa moja gmin@?” •PDF• •Drukuj•

W piątek, tj.05.06.09r. w ośrodku w  Pieczyskach odbyło się Sympozjum, w którym udział wzięły władze samorządowe i administracyjne  Koronowa oraz reprezentanci  projektu ,,Jak działa moja@ gmina”- uczniowie naszej szkoły. Sympozjum dotyczyło kwestii  ,,Pozyskiwania i wykorzystywania środków zewnętrznych przez gminę na działalność turystyczną, sportową i kulturalną’’. Głos jako pierwszy  zabrał Burmistrz - Pan Stanisław Gliszczyński, który szczegółowo opowiedział nam  o  inwestycjach realizowanych w gminie.

<< •pierwsza• < •poprzednia• 1 2 •następna• > •ostatnia• >>

•Strona 1 z 2•