Szukaj

Wakacje za:
Przyjemnych wakacji

Wizyty

476871
DzisiajDzisiaj46
W tym miesiącuW tym miesiącu496
OgółemOgółem476871

 

 

Home Jak działa moja gmin@ Sympozjum w Pieczyskach w ramach projektu “Jak działa moja gmin@?”
2009-06-15 17:51:46
Sympozjum w Pieczyskach w ramach projektu “Jak działa moja gmin@?” •PDF• •Drukuj•

W piątek, tj.05.06.09r. w ośrodku w  Pieczyskach odbyło się Sympozjum, w którym udział wzięły władze samorządowe i administracyjne  Koronowa oraz reprezentanci  projektu ,,Jak działa moja@ gmina”- uczniowie naszej szkoły. Sympozjum dotyczyło kwestii  ,,Pozyskiwania i wykorzystywania środków zewnętrznych przez gminę na działalność turystyczną, sportową i kulturalną’’. Głos jako pierwszy  zabrał Burmistrz - Pan Stanisław Gliszczyński, który szczegółowo opowiedział nam  o  inwestycjach realizowanych w gminie.

Pan Zenon Rydelski - Dyrektor Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Koronowie i Pani Ewelina Grubińska jako kolejni przybliżali nam informacje na temat działalności kulturalnej na terenie miasta i gminy. Swoją prezentację poparli licznymi zdjęciami z przeprowadzonych imprez . Pan Maciej Makowski obecny Dyrektor Miejsko – Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przedstawił prezentację dotyczącą  sportu i rekreacji w Koronowie. Natomiast uczniowie naszej szkoły zaprezentowali wyniki ankiet przeprowadzonych z radymi i wśród mieszkańców miasta i gminy Koronowo. Młodzież chętnie zadawała pytania, na które uzyskiwała wyczerpujące odpowiedzi. W trakcie przerwy uczniowie mieli możliwość odbycia indywidualnych rozmów z w/w gośćmi sympozjum oraz z radnymi. Najbardziej jednak oblegany był Pan Burmistrz.

Sympozjum było ostatnim przedsięwzięciem zrealizowanym w br. szkolnym w ramach projektu. Będziemy teraz czekać na decyzję Fundacji im. R. Schumana dotyczącą zakwalifikowania się do kolejnego etapu, do którego przechodzi tylko 30 szkół z całej Polski - może nam się uda !!!

Zobacz galerię

Projekt jest realizowany przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz budżetu Rzeczypospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych

          
 Projekt realizowany jest w partnerstwie z Centralnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczyciel. 
 Partnerem medialnym projektu jest Gazeta Szkolna. 
 

Ostatnie komentarze