Szukaj

Wakacje za:
Przyjemnych wakacji

Wizyty

476562
DzisiajDzisiaj35
W tym miesiącuW tym miesiącu187
OgółemOgółem476562

 

 

Home Jak działa moja gmin@ “Jak działa moja gmina?”- gra internetowa
2009-10-21 13:33:02
“Jak działa moja gmina?”- gra internetowa •PDF• •Drukuj•
Zakończył się kolejny etap projektu  “Jak działa moja gmina?”- GRA INTERNETOWA.
W grze uczestniczyło 3.986 uczniów z 52 szkół w Polsce. Po podsumowaniu przez Fundację R. Schumana punktów okazało  się, że II miejsce w Polsce zajął uczeń Naszej Szkoły - Damian Małkowski (kl. IV TI). GRATULACJE !!!
Nasza Szkoła zakwalifikowała się również do ostatniego etapu projektu – symulacji wyborów samorządowych, które odbędą się 10 listopada br. Symulację przeprowadzą pracownicy i wolontariusze Fundacji. Klasy zaproponowane do udziału w wyborach samorządowych  to:
IV Technikum Informatyczne
III Technikum Ekonomiczne
II Technikum Ekonomiczne
II Technikum Mechaniczne
Symulacja rozpocznie się o godz. 9.00 w auli szkolnej - dla uczniów przewidziany jest poczęstunek.
Serdecznie wszystkich zapraszam.
Opiekun projektu - Mariola Nawrocka
 

Ostatnie komentarze