Szukaj

Wakacje za:
Przyjemnych wakacji

Wizyty

480082
DzisiajDzisiaj60
W tym miesiącuW tym miesiącu1233
OgółemOgółem480082

Archiwum

 

 

Kanał RSS

feed-image Subskrybuj RSS

Home Konkursy Konkursy rozstrzygnięte Konkurs MISTRZ RACHUNKOWOŚCI rozstrzygnięty
2016-12-14 04:58:12
Konkurs MISTRZ RACHUNKOWOŚCI rozstrzygnięty •PDF• •Drukuj•

W dniu 1 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych  przy ul. Gajowej w Bydgoszczy odbyła się XXVI edycja konkursu ,,Mistrz rachunkowości”. Wzięło w nim  udział  10 szkół ponadgimnazjalnych  z regionu min. z  Bydgoszczy, Torunia, Grudziądza, Świecia i Tucholi. Z zadaniami z zakresu rachunkowości zmierzyło się 30 uczniów. Wśród nich znalazły się uczennice naszej szkoły –Paulina Mindak, Natalia Witkowska,Violetta Remus.  Zakres pytań konkursowych obejmował zagadnienia z  amortyzacji , podatku VAT, zasad wyceny, obliczania JKW oraz umów cywilnoprawnych i listy płac.  Spośród osób biorących udział w konkursie wybrano te , których testy  uzyskały największą ilość punktów. Uczennica naszej szkoły z kl. IV TE , Natalia Witkowska zajęła 2 miejsce. Gratulujemy Natalii i opiekunowi p. Wiesławie Szafarczyk. Dla zwycięzców organizator przygotował atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

•Dodaj komentarz•


•Kod antysapmowy•
•Odśwież•

Ostatnie komentarze