poniedziałek, 22 października 2018

Home Szkoła kluczowych kompetencji
Szkoła Kluczowych Kompetencji
Koła Naukowe styczeń 2011 •PDF• •Drukuj•

W dniu 18 stycznia br. na Wydziale Prawa i Administrascji WSPIA im. Mieszka I w Poznaniu, odbyły się zajęcia Kół Naukowych. Uczestniczyli w nich uczniowie z 1Te(technologia informatyczna), 1TI (przedsiębiorczość), 1Tm (matematyka), 1Th(j. angielski).

Szkoła Kluczowych Kompetencji -seminarium •PDF• •Drukuj•

Już blisko pół roku, od kiedy w Zespole Szkół Zawodowych im. gen. Stanisława Maczka w Koronowie realizowany jest projekt „Szkoła Kluczowych Kompetencji. Ponadregionalny program rozwijania umiejętności uczniów szkół Ponadgimnazjalnych Polski centralnej i południowo-zachodnie".

Seminarium w Pieczyskach •PDF• •Drukuj•

09.04.2010 odbyło się seminerium w ramach projektu "Szkoła kluczowych kompetencji". Celem spotkania było omówienie założeń Projektu oraz zaangażowanie osób ze środowisk lokalnych i samorządowych w działania zmierzające do wytyczenia kierunków kształcenia zawodowego, oczekiwań pracodawców w odniesieniu do przyszłych absolwentów Szkół Zawodowych.

Szkoła Kluczowych Kompetencji •PDF• •Drukuj•
Zespół Szkół Zawodowych został zaproszony do realizacji projektu "Szkoła Kluczowych Kompetencji".
Program realizowany będzie równolegle w 5 najprężniejszych szkołach województwa kujawsko-pomorskiego.