poniedziałek, 10 grudnia 2018

Home Szkoła po szkole 2
Szkoła po szkole 2
Podsumowanie projektu •PDF• •Drukuj•

31 lipca 2012 roku Powiat Bydgoski zakończył realizację projektu pn. „Szkoła po szkole 2”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Sprawozdanie za 1 kwartał 2012 •PDF• •Drukuj•

Projekt „Szkoła po szkole 2”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, pozwolił zrealizować od września 2010 do końca marca 2012 roku 3603 godzin zajęć, w tym:

• 2737 godzin zajęć pozalekcyjnych,
  • 866 godzin zajęć pozaszkolnych.

Od rozpoczęcia realizacji projektu przystąpiło do niego 836 uczestników i uczestniczek (372 kobiety, 466 mężczyzn), rekrutujących się z:

• Zespołu Szkół w Koronowie,
  • Zespołu Szkół Agro-Ekonomicznych w Karolewie,
  • Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim,
  • Zespołu Szkół Zawodowych w Koronowie.

Przekroczona została zakładana liczba uczestników i uczestniczek projektu, którą przewidywano na poziomie 760 osób. Zaznaczyć należy, że w każdej z w/w szkół do uczestnictwa w projekcie zgłosiło się więcej chętnych niż zakładano na etapie przygotowywania projektu. Świadczy to o jego atrakcyjności i dostosowaniu oferty zajęć do oczekiwań uczniów i uczennic.

W pierwszym kwartale br. wybrane szkoły zostały doposażone w wydawnictwa książkowe i multimedialne o wartości ponad 1 000 zł.

Na drugi kwartał br. planowana jest kontynuacja dotychczasowych zajęć, które zostaną wzbogacone o takie atrakcyjne formy, jak:

• zajęcia terenowe pn. „Ogród i park”,
  • zajęcia „Światłem malowane” przeprowadzone w Poznaniu,
  • wyjścia do obiektów kultury,
  • warsztaty aktywnego poszukiwania pracy,
  • wycieczki w ramach cyklu „Szlakiem Piastów” (Kruszwica, Gniezno, Płock),
  • udział w Toruńskim festiwalu Nauki i Sztuki.

Wycieczka do Poznania 2012 •PDF• •Drukuj•

W dniu 30 marca 2012 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Poznania współfinansowanej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu „Szkoła po szkole 2”. Podczas tej wycieczki uczniowie mieli okazję zwiedzić Fabrykę Volkswagena w Poznaniu oraz zapoznać się z ofertą edukacyjną Wyższej Szkoły Gastronomii i Hotelarstwa. W programie wycieczki było również zwiedzanie Poznania z przewodnikiem oraz seans w kinie 5D.

[galeria]

Sprawozdanie •PDF• •Drukuj•

Projekt „Szkoła po szkole 2”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, pozwolił zrealizować od września 2010 do końca grudnia 2011 roku 2898 godzin zajęć, w tym:

• 2157 godzin zajęć pozalekcyjnych,
  • 741 godzi zajęć pozaszkolnych.

Nowy rok szkolny z projektem Szkola po szkole 2 •PDF• •Drukuj•

Wraz z początkiem roku szkolnego 2011/2012 uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Koronowie mogą kontynuować udział bądź też przystąpić do projektu „Szkoła po szkole 2”.

<< •pierwsza• < •poprzednia• 1 2 •następna• > •ostatnia• >>

•Strona 1 z 2•