Home Szkoła po szkole 2 Nowy rok szkolny z projektem Szkola po szkole 2
2011-09-26 18:40:58
Nowy rok szkolny z projektem Szkola po szkole 2 •PDF• •Drukuj•

Wraz z początkiem roku szkolnego 2011/2012 uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Koronowie mogą kontynuować udział bądź też przystąpić do projektu „Szkoła po szkole 2”. W ramach projektu przewidziano szereg zajęć podnoszących kompetencje w zakresie przedmiotów maturalnych i zawodowych (wyjazdy na uczelnie wyższe, praktyki zawodowe, zajęcia z prawa jazdy). Ponadto zaplanowano ciekawe wyjazdy do Poznania, Bydgoszczy, Torunia i Warszawy, dzięki którym uczniowie będą mieli styczność z uczelniami wyższymi, giełdą papierów wartościowych, obiektami kultury czy też Centrum Innowacji UTP. Na nowy rok szkolny planowany jest zakup kolejnych pomocy dydaktycznych.
Przedsięwzięcie to współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, a udział w nim jest bezpłatny dla uczniów.

Projekt - „Szkoła po szkole 2” nr WND.POKL-09.02.00-04-017/10 realizowany przez Powiat Bydgoski
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Priorytet IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach